Facebook
Reiki

Reiki

Co je reiki

Reiki je vlastně v překladu univerzální životní energie, stejně jako u Indů prána nebo v Číně čchi. Reiki má svou vlastní moudrost. Stačí položit na klienta ruce a energie reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Při používání reiki je třeba si také uvědomit, že neléčíme my, skrze nás je léčeno – jsme jen nástroji. Reiki je řízena Vyšší silou a proto je také možno při léčení pocítit přítomnost světelných bytostí, které nás při léčení vedou. Vlastně ani nejde o léčení. Pouze pomáháme předat tělu energetický impuls a tělo se vyléčí samo.

Reiki není ani náboženství, ani sekta. Reiki je možno používat také jako podpůrnou terapii při závažných onemocněních.

Protože je reiki láskou, nemůže nikdy ublížit. Také se nemůžeme při léčení energeticky vyčerpat, protože námi energie jen prochází. A tím, že prochází, vlastně pomáhá i nám, nejen klientovi.

Jak reiki léčí

Naším tělem procházejí energetické dráhy – meridiány a máme i energetická centra – čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na těchto meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Žák může tyto bloky pociťovat jako chlad nebo brnění v rukou. Tím, že se tyto dráhy uvolní, dochází ke zlepšenému zásobování určité oblasti těla energií, která může opět volně proudit. Reiki si vždy sama najde v těle místo, které potřebuje energii nejvíce. Reiki léčí také tak, že odstraní jemně a pozvolna příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina, zmizí i následek – nemoc.

Víme přece, že 95 % všech nemocí vzniká v psychice člověka a reiki ovlivňuje výrazně právě i psychický stav klienta.

Doba procedury: od 30 minut (individuální)

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info