Facebook

 

Výklad karet a numerologie

 

Historie

Předchůdci vykladačů karet byli šamani, kněží, kněžky, druidové a báby kořenářky. Věštili ze všeho dostupného především v přírodě.

Využívali kamenů, stromů, lístků různých rostlin, kostí zvířat, úkazů na obloze, vody, ohně, kouře a všeho co se jim hodilo pro věštecké umění.

Germáni a severské národy, především Vikingové, v minulosti používali runové kameny a runy psané na kouscích dřeva.

V Číně to byl I-ťing, Řekové a Římani používali věštecké kostky. Starý Egypt měl obrazy hvězd a souhvězdí. Východní národy používaly misku s vodou a čajové lístky. Moderní doba přenesla tyto metody do tištěné podoby. Už v době napoleonských válek slavily karty pro výklad osudu svůj úspěch

 

Typy výkladů:

1. TAROTOVÉ KARTY

2. ORÁKULUM VIZÍ

 

TAROTOVÉ KARTY

Tarotové karty

 

Tarotové karty pomáhají najít východiska a správný směr z mnoha životních situací. Výklad tarotových karet odhaluje a řeší, co se děje především tady a teď, ale i co můžeme očekávat.

Jestliže se rozhodneme vidět svoji současnou a pravdivou skutečnost a poté ke své situaci zaujmeme správné stanovisko, věci se mohou začít až zázračně rychle měnit k lepšímu. Tarotové karty jsou zrcadlem naší duše a hlubokou studnicí moudrosti. 

Zajímá vás, co vám které rozhodnutí přinese? Čemu se vyhnout? Jak nejlépe vyřešit problémy v partnerských, rodinných nebo pracovních vztazích?

Tarot vám pomůže v otázce zdraví, ale také obohatí v duchovním či osobním růstu. Tarotové karty nikdy nelžou a jejich skutečný význam má přinést poznání nejen nás samotných, ale i toho, jakým směrem se ubírat, neboť umožňují hluboký pohled do naší psychiky. Tarot je prastarý systém moudrosti. 

 

ORÁKULUM VIZÍ

Orákulum vizí

 

Každá z 52 karet Orákula vizí je plná tajemných a inspirativních vizuálních podnětů umožňujících nový rozměr intuitivních výkladů.

Tyto nádherné, bohatě vyzdobené karty splynou s vaší intuicí, podpoří vaši přirozenou schopnost vhledu a nabídnou vám nové poznání, perspektivy a odpovědi.

S orákulem vizí se na rozdíl od tarotu budete ubírat svou vlastní cestou.

Nechť vás tato ojedinělá umělecká díla inspirují na vaší cestě k životnímu poznání a moudrosti.

Orákulum vizí probudí víc než smysly...

 

NUMEROLOGIE

Numerologie

Numerologie je z pradávné doby učení o číslech dat našeho narození a tím vypovídá o našem osudu a budoucnosti.
Mnohé napoví o našem charakteru, intelektu a chování, naše kvalitní stránky, tak i stinné. Dozvíme se, co nás čeká příště...

 

Výklady karet zdarma?

Výklad karet zdarma - ano, či ne?

Často se setkávám s názorem, že se služby jako jsou léčitelé, kartáři a podobné platit nemají. Že se mají poskytovat zdarma.

Ale proč? Kde se toto přesvědčení u lidí bere?

Ani v historii tomu tak nikdy nebylo. Ve všech kulturách ...

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info