Facebook
Timexpert ritualist 30' 40' 50'

TIMEXPERT ritualist 30' 40' 50'

 

Infuze krásy pro každý věk a jakékoli potřeby pleti.

Exkluzivní technologie In-Fulson Báze Active Base-Formula velmi dobře proniká do kůže a funguje jako základní nosík tří silných mikroemulzní pro různé věkové kategorie.

Ty po přidání k této bázi spolupůsobí tak, že jsou do každé pokožky schopny dodat krásu, kterou potřebuje. Beauty In-Fusion se skládá ze dvou inovačních kosmetických formulí Active Base-Formula a Séra pro různé věkové kategorie.


30´ SÉRUM VITALITY AND LUMINOSITY

Od třiceti let nastává období velké zodpovědnosti a napětí, kdy se na pleti odráží každodenní stres. Co potřebuje tento druh pleti?

Tonus jas a vitalitu .Tento koncentrátje schopný navrátit pohaslé a vystresované ple ti zářivý,zdravý a mladistvý vzhled , a to díky silnému koktejlu aktivních složek,jež ji revitalizují a chrání před znečištěným životním prostředí a oxidačním stresem: Extraktu z protěže alpské , Energy – Cell a stopovým prvkům.


40´ SÉRUM FIRMNESS AND HYDRATION

Od čtyřicítky se objevují první známky stárnutí. Co potřebuje tento druh pleti? Vyrovnávat první známky stárnutí.Toto sérum dokáže pleti vrátit pevnost a elastičnost, sjednocený odstín a navrac&iac ute; ji tak zpět do věku třiceti let.To vše díky kombinaci silného multivitaminového koncentrátu A E a C s přírodními exopolysacharidy vyjímečných hydratačních vlastností spolu s , organickým křemíkem, účinnou zpevňující restrukturací látkou, která efektivně proniká do jednotlivých vrstev kůže.

 

50´ SÉRUM DENSITY AND NUTRITION

Od padesáti let pleť významně ovlivňují hormonální změny a regenerační procesy se zpomalují. Pleť se stává tenčí, povislou a elastickou. Co potřebuje tento druh pleti? Okamžité řešení, které ji dodá v elkou dávku zhuštění a zpevnění, jakož i komfortu a pohodlí.Díky svému složení pomáhá 50´serum vyrovnávat vliv hormonálních výkyvů způsobujících stárnutí pleti, a to pomocí sójových izoflavonů, acetyl tetrapeptide-2,acetyl tetrapeptidu-2 a oleje semen lufy válcovité.

 

 

Název procedury
Cena
Timexpert ritualist 30´ 40´ 50´ (60 min.)
750 Kč
Timexpert ritualist 30´ 40´ 50´ (5x60 min.)
3300 Kč

 

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info