Facebook
Synergyage

POSLEDNÍ TRENDY V OBLASTI LÉKAŘSKÉ KOSMETIKY

 

SYNERGYAGE je řada profesionálních kosmeceutických přípravků od Germaine de Capuccini s účinnými, bezpečnými, vysoce koncentrovanými a klinicky pokročilými formulemi, které dokonale splňují kosmetické potřeby pleti a profesionálně spadají do kategorie lékařské kosmetiky.

SYNERGYAGE se v posledních letech rozvinula ruku v ruce s novými lékařsko-estetickými trendy, přijala vysoký počet pomocných produktů určených pro nejpokročilejší profesionální estetiku a centra estetické medicíny.

 

 

 

 

MAXIMÁLNÍ ÚČINEK, MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Chemický peeling je nezbytný, chceme-li mluvit o kráse. V posledních letech se stal jednou z nejžádanějších a nejpraktikovanějších technik estetické medicíny. Používá se jako doplněk estetického ošetření nebo jako vlastní terapie krásy.

CO JE CHEMICKÝ PEELING?

Jedná se o kontrolovaný agresivní zákrok na povrchu pokožky. Aplikuje se chemická kyselina na exfoliaci a odstranění starých, poškozených nebo mrtvých buněk, které jsou nahrazovány novou regenerovanou, hladkou, jemnou pletí s menšími stopami a vráskami.

TRADIČNÍ PEELINGY VS PEELINGY NOVÉ GENERACE

Kromě tradičních peelingů, které mohou způsobit určité nepohodlí během aplikace, štípání, zčervenání, podráždění, následné odlupování, se objevuje nová generace peelingů, které omezují veškeré toto nepohodlí a nabízejí velké výhody pro pleť.

Nová generace peelingů představuje skutečnou revoluci v oblasti lékařsko-estetické medicíny, protože nejenže zlepšuje účinky vlastní tradičnímu peelingu, ale dělá to především bezpečně.

 

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC)

OBJEVTE NOVOU PLEŤ - BEZ DEFEKTŮ, BEZ NEDOKONALOSTÍ

ANTI-AGING PEEL SYSTEM NOVÉ GENERACE

Germaine de Capuccini jde s módou v oblasti neinvazivních dermokosmetických postupů a přináší CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC). Silný a účinný Anti-Aging peel system představuje skutečný pokrok v oblasti rozvoje peelingové formule.

Přináší profesionální výsledky a zároveň nepřináší klientce žádné obtíže.

Inovativní a exkluzivní dermatologický peeling, který koncentruje maximální antioxidační a obnovující účinek a pleti zajišťuje optimální snášenlivost a bezpečnost.

PEELING s vysokou snášenlivostí, pro všechny typy pleti a po celý rok, včetně léta. Objevte novou pleť, jemnější, hladší a zářivou, omlazenější

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) má za cíl obnovovat pleť, neutralizovat účinek volných radikálů, sjednocovat tón, hydratovat a stimulovat syntézu kolagenu a elastinu a brzdit stárnutí pleti.

Tento nový protistárnoucí peeling s antioxidačním účinkem je určen pro všechny projevy fotostárnutí, na jemné linky, vrásky, nevýraznou pleť, nepravidelný tón a další viditelné nedokonalosti pleti.

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) se snaží, aby pleť byla krásná již po rvním ošetření, dosahuje mimořádné zlepšení textury a tónu. Během několika málo ošetření dosahuje nové, obnovené, hladké a jemné pleti s menšími rysy a vráskami.

Mimořádně zlepšuje vrásky, povadlost, hyperpigmentaci, ochablou, citlivou a suchou pleť

Vysoká snášenlivost, po celý rok a pro všechny typy pletiFoto

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) překonává překážky tradičních peelingů a nabízí velké výhody.:

 

1) Vysoká snášenlivost pleti

Vysoce tolerovaný peeling, bez štípání a pocitů podráždění během aplikace. Bez doby neaktivity, nevytváří olupování.

 

2) Po celý rok

Není fotosenzitivní, je možné jej aplikovat po celý rok, je možné využít jeho anti-oxidačních účinků, a to dokonce i v létě.

 

3) Pro všechny typy pleti

Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné a citlivé, nedráždí, neucpává póry. Od nejsvětlejší po nejopálenější, nebo od nejcitlivější po nejodolnější.

 

DOPORUČENÁ OŠETŘENÍ

AOX SYSTEM nabízí viditelné výsledky již po první aplikaci. Při jednom ošetření týdně po dobu čtyř týdnů se výsledky exponenciálně zvyšují.

INDIKACE

- Foto-poškozená pleť.

- Pleť s vráskami, výrazovými linkami, povadlá.

- Melasma, nepravidelná pigmentace.

- pleť postrádající vitalitu, matná, pohaslá.

- Pleť zjizvená, stopy po akné.

- Velmi suchá pleť.

Díky bezpečnostnímu profilu a ošetření mikrooběhových narušení, teleangiektázie nebo drobných žilek vhodné pro citlivou pleť.

 

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY

- Předchází a ošetřuje veškerá poškození způsobená fotoslunečním poškozením.

- Podporuje buněčnou obnovu.

- Odstraňuje jemné vrásky.

- Zlepšuje hluboké vrásky.

- Zlepšuje texturu a hrubost pleti.

- Odstraňuje nedokonalosti.

- Zesvětluje skvrny a vyrovnává tón.

- Dodává světlo.

- Zlepšuje pružnost a pevnost.

- Zlepšuje vzhled jizev. Hydratuje do hloubky.

 

 

Název procedury
Cena
Cena chemického peelingu 1 aplikace
800 Kč
Cena chemického peelingu 5x aplikace
3600 Kč

 

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info