Facebook
Timexpert Lift

TIMEXPERT LIFT

 

Firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků,

které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.

S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii. Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně.


TIMEXPERT LIFT: PROPORCE KRÁSY

Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

 

1) Účinek “lipo-filling”

Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako „houba dlouhověkosti“, je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.

 

Účinek “hydro-filling”

Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí.

Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnovený vzhled, znatelně pevný a opětovně vykreslený.

 

 

Název procedury
Cena
TIMEXPERT LIFT (80 min.)
1400 Kč
TIMEXPERT LIFT (5x80 min.)
6600 Kč

 

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info