Facebook

Sportovní a rekondiční masáž

Sportovní a rekondiční masážSportovní masáž slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy ze sportu. Provádíme ji jednou až dvakrát týdně. Po této masáži je vhodný krátký odpočinek. Techniky, hmaty a rychlost masáže volíme dle typu výkonu, na který potřebujeme tělo připravit. Například nabudit, regenerovat, uvolnit a podobně. U svalů dojde masáží ke zlepšení výživy, regeneraci, stimulaci nebo uvolnění.

U kloubů a vazů dochází k rychlejšímu vstřebávání odpadových, tj. únavových látek (kyseliny mléčné, aminokyseliny, histaminových látek), zlepšuje se hybnost. Dopuručuje se hlavně lidem s aktivním životním stylem a sportovcům.

Klasická masáž

Klasická masáž

Klasická masáž se může provádět jako celková masáž tzn. masáž celého těla, nebo jako masáž jednotlivých částí těla.

Každý masér nebo masérka má svůj určitý repertoár hmatů, které aplikuje při klasické masáži. Samozřejmě je nutné dodržovat stanovené pořadí masážních hmatů.

V klasické masáži se využívá různých masážních prostředků (emulze, vonné oleje atd.) pro snadnější aplikaci masážních hmatů.

Vhodné pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě.

Účinek

Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.

Kontraindikace

horečnatá onemocnění, kožní defekty v místě aplikace.

Masáž nelze provádět na částech těla s kožními defekty a dolních končetinách s křečovými žilami.

 

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info