Facebook

Hot Sones - masáž lávovými kameny

Starodávná léčebná procedura, existující již dávno před naším letopočtem. Kameny byli využívány pro svou schopnost pomáhat léčit, odebírat negativní energii, odstranit bolest, stimulovat akupresurní body již ve staré Číně a Indii.

Jde o velmi příjemnou metodu, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních a vzájemně propojuje člověka s přírodou. Zároveň můžeme hovořit o termoterapii, neboť při této proceduře se používají střídavě horké kameny se studenými. Používané lávové kameny (z Jižní Ameriky, Peru , Bolívie) jsou různých velikostí, tmavší barvy a hladkého příjemného povrchu. Díky jejich minerálnímu složení jsou mnohem lépe schopny absorbovat i odevzdávat tepelnou energii než běžně se vyskytující kameny. Lávové kameny přenášejí a odevzdávají tepelnou energii, energii svoji vlastní i energii maséra do lidského těla. Masáž lávovými kameny působí velmi blahodárně na zdraví a duševní pohodu člověka, protože uvolňuje zablokované a neprůchodné energetické dráhy (meridiány). Tyto bloky způsobují různá onemocnění a zvýšenou únavu.

Horké kameny dokáží jednak posílit činnost jednotlivých orgánů, jednak povzbuzují krevní a lymfatický oběh, a tím umožňují odplavovat nežádoucí a škodlivé látky z těla člověka ven. Masáž horkými kameny posiluje imunitní systém, reguluje trávení a zrychluje metabolismus, pomáhá při potížích se soustředěním a spánkem, celkově odstraňuje stres a jeho zdraví škodlivé následky, posiluje psychiku a nastoluje duševní pohodu.

Teplo sálající z lávových kamenů proniká hluboko do svalů, kde tímto uvolňuje ztuhlé tkáně a léčí bolesti a křeče. Lávové kameny jsou nabité obrovskou energií, kterou klientovi během masáže předávají. K pohodě klienta při masáži přispívá také vůně aromatického oleje a příjemná relaxační hudba.

Účinky:

Indikace:

Kontraindikace:

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info