Facebook
Intuitivní masáž

Intuitivní masáž

Intuitive Connection je možné volně přeložit jako intuitivní propojení nebo spojení.

Intuice jako taková je schopnost, která je zprostředkovaná jasným a spontánním pocitem umožňující rychlé rozhodování, jednání nebo odhad. Intuici lze naslouchat čtyřmi základními smysly, a to intuitivním viděním, intuitivním slyšením, intuitivním cítěním a intuitivním věděním.

Každý z nás je schopen přijímat pokyny intuice všemi intuitivními smysly. Přiznejme si však, že v mnoha případech ani nedokážeme takové pocity zaznamenat. Pokud ano, většinou pouze prostřednictvím jednoho ze smyslů. Nejlepšího výsledku však dosáhneme propojením všech intuitivních smyslů, které se nám nabízejí.

Pro začátek bychom měli pracovat na posílení nám známého smyslu. Postupně zjistíme, že stejně jako my se začnou otevírat i další smysly. Jakmile se naučíme přijímat intuici našim dominantním smyslem, měli bychom začít posilovat i ty ostatní, jeden po druhém.
Za pomocí meditačních praktických technik systému ICT dochází k rychlému odhalení dominantního intuitivního smyslu. Během terapie nebo kurzu je možné zaznamenat symboly nebo obrazy, cítit vůně, vnímat doteky nebo získat nové informace. Následným praktikováním imaginárních cviků dochází k rozvíjení všech smyslů a je možné dosáhnout nevídaných výsledků.

Intuitivní vidění

Intuitivní vidění nebo také jasnovidnost lze zaznamenat interním, ale i externím způsobem. Jde o vnitřní zrak, který zachytí zcela jiné vize než běžné fyzické vidění prostřednictvím očí. Lze vidět pouhé symboly nebo obrázky, avšak v některých případech i sérii více obrazů nebo film. Intuitivní vidění je také aktivní v průběhu spánku a snění. Náš vnitřní zrak nám umožňuje vidět naše sny.

Rovněž lidé se silně vyvinutým intuitivním viděním mohou vidět různě barevnou auru u jiných lidí. Jedná se o tzv. energetické pole, které obklopuje každého z nás.

Smyslové umístění pro intuitivní vidění je mezi oběma očima přesně uprostřed čela. Nazývá se také třetím okem.


Intuitivní slyšení

Intuitivní slyšení zaznamenáváme prostřednictvím hlasu. Stejně jako intuitivní vidění přichází vnitřně nebo z vnějšku. Může a nemusí znít jako vlastní hlas. V některých případech můžeme zaznamenat i píseň, jindy jen slova nebo zvuky.

Smyslové umístění pro intuitivní slyšení je těsně nad ušima na každé straně naši hlavy.


Intuitivní cítění

Většina z nás určitě alespoň jednou za život zaznamenala příjemný, někdy však nepříjemný pocit v okolí nebo přímo v žaludku. V mnoha případech se může jednat o jakési varování před nebezpečím, jindy o radost, štěstí nebo zamilovanost. Takového pocitu dosahujeme za pomocí intuitivního cítění, jehož smyslové umístění je právě v okolí žaludku a je označováno jako solar plexus.

Dalším častým projevem intuitivního cítění bývá například husí kůže nebo zimnice a můžeme jej zachytit také pomocí vůní a doteků.


Intuitivní vědění

Intuitivní vědění přichází jasně a spontánně. V mnoha případech ani nevíme jak, zkratka jen víme. Jde o prvotní myšlenku, nápad, někdy jen o jednoduchou informaci, která přijde z čista jasna, a nedokážeme nebo ani nechceme znát původ nebo příčinu.

Smyslový prostor pro intuitivní vědění se nachází na vrcholu hlavy a umožňuje nám napojení se na kosmické síly.


Procedura je pro každého jiná - podle uvážení masérky.

Cena procedury: cca 40 minut 400,- Kč

Dotykem začíná větší porozumění světa,
jenž nás obklopuje.


Vážení klienti:
Od 1. 2. 2012 účtujeme storno poplatek při zrušeni termínu do 24 hod – 500 Kč.

Ceník platný od 9. 1. 2022

 


ODKAZY
NA JINÉ STRÁNKY

www.mojemesto.cz

www.salony.cz

www.kudyznudy.cz

www.salony-krasy.cz

jihoceskykraj.info

www.masaze.info